Skontaktuj się z nami:
tel. +48 601 064 327 oraz handel@hebanhouses.pl

#1
#2
#3

+48 601 064 327     handel@hebanhouses.pl

Polski   English  

O nas
 

HEBAN Houses. Kilka słów o nas.


Budujemy dla Ciebie!

Początki działalności naszej firmy sięgają lat dwudziestych ubiegłego wieku. Już wtedy działalność tartaku parowego związana była z produkcją elementów konstrukcyjnych dla potrzeb budownictwa. Od 1996 roku firma działa pod nazwą „HEBAN” jako nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu półfabrykatów z drewna oraz prefabrykacji domów o konstrukcji drewnianej. Wybudowaliśmy już dziesiątki domów w kraju i za granicą m.in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Francji.HEBAN Houses

Budujemy domy drewniane, szkieletowe, energooszczędne, pasywne.

 
Kilka słów o Nas, HEBAN Houses.


Osiągnęliśmy wysoki poziom technologiczny w branży dzięki ścisłej współpracy ze Szwedzkim Instytutem Aprobat Technicznych SP SITAC, co po weryfikacji zaowocowało uhonorowaniem producenta firmy HEBAN prestiżowym certyfikatem jakości CE przez Europejską Organizację ds. Oceny Technicznej EOTA.

Budujemy domy w całej Polsce, w oparciu o najwyższą jakość materiałów, jak i najwyższe standardy produkcji. Nie ma żadnych ograniczeń technologicznych, ponieważ każdy wybrany przez Państwa projekt może być dostosowany i realizowany w technologii szkieletowej.

Realizujemy inwestycje na podstawie projektów własnych oraz Inwestora, dlatego możemy wybudować dowolny dom, jaki sobie wymarzysz! Wybierz dowolny projekt i skontaktuj się z nami, a bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie wstępną wycenę budowy domu! Odwiedź nas, a pokażemy Ci nasze domy wzorcowe. Zaufaj nam jak wielu innych zadowolonych klientów i użytkowników domów HEBAN


Drewniane domy szkieletowe


Domy HEBAN są trwałe, solidne i eleganckie, konstruowane w oparciu o sprawdzone technologie skandynawskie, dedykowane dla osób ceniących sobie zdrowie własnej rodziny.

Drewno stosowane do wykonania elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych daje najbardziej optymalny mikroklimat do życia i odpoczynku mieszkańców. Nie bez znaczenia jest również ekologiczna idea domów drewnianych, które w żaden sposób nie wpływają negatywnie na otaczające nas środowisko i mają bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie ludzi. Czas wykonania domu jest bardzo krótki dzięki pełnej prefabrykacji elementów oraz doświadczonym, sprawdzonym i wykwalifikowanym monterom.

Wokół trwałości drewnianych budynków narosło wiele mitów. Fakty są takie, że domy szkieletowe drewniane są równie trwałe jak budynki murowane. Świadczy o tym wiele domów o ponad stuletniej historii w Skandynawii oraz całej Europie.

Do budowy domów stosujemy wyłącznie materiały certyfikowane, ponieważ tylko takie gwarantują nam najwyższą jakość wykonania. Od lat HEBAN współpracuje z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów. Elementy konstrukcyjne wykonujemy z certyfikowanego drewna szwedzkiego.