Skontaktuj się z nami:
tel. +48 601 064 327 oraz handel@hebanhouses.pl

#1
#2
#3

+48 601 064 327     handel@hebanhouses.pl

Polski   English  

O nas
 

O nas.


Tradycja i nowoczesność !

Początki działalności naszej firmy sięgają lat dwudziestych ubiegłego wieku. Już wtedy działalność tartaku parowego związana była z produkcją elementów konstrukcyjnych dla potrzeb budownictwa. Od 1996 roku firma działa pod marką HEBAN. Zbudowaliśmy nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w budowie i sprzedaży prefabrykowanych domów drewnianych o konstrukcji szkieletowej.

Dla naszych klientów wybudowaliśmy już setki domów w kraju i za granicą m.in. w Danii, Szwecji, Norwegii i Francji. Wykorzystując ponad dwudziestoletnie doświadczenia i wiele zwrotnych opinii od klientów,  dopracowaliśmy nasze projekty w najdrobniejszych szczegółach i dziś oferujemy bardzo przemyślane domy z funkcjonalnym układem pomieszczeń, umożliwiającym optymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej.

Obecnie działalność firmy skupia się na budowie i sprzedaży zdrowych, energooszczędnych domów wg własnych projektów i na terenach własnych w okolicach Tucholi i Cekcyna (Osada Borowiacka, Osiedle Cekcynek, Osiedle Okonino) oraz Torunia (Osiedla Gostkowo I i II).HEBAN Houses

Budujemy domy drewniane, szkieletowe, energooszczędne, pasywne.

 
 Certyfikowana technologia domów HEBAN.


Osiągnęliśmy wysoki poziom technologiczny w branży dzięki ścisłej współpracy ze Szwedzkim Instytutem Aprobat Technicznych SP SITAC, co po weryfikacji zaowocowało uhonorowaniem producenta firmy HEBAN prestiżowym certyfikatem jakości CE przez Europejską Organizację ds. Oceny Technicznej EOTA.

Budujemy domy w oparciu o najwyższą jakość materiałów, jak i najlepsze standardy produkcji. Nie ma żadnych ograniczeń technologicznych, ponieważ każdy wybrany przez Państwa projekt może być dostosowany i realizowany w technologii szkieletowej.

Drewniane domy szkieletowe


Domy HEBAN są trwałe, solidne i eleganckie, konstruowane w oparciu    o sprawdzone technologie skandynawskie, dedykowane dla osób ceniących sobie zdrowie własnej rodziny.

Drewno stosowane do wykonania elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych daje najbardziej optymalny mikroklimat do życia i odpoczynku mieszkańców. Nie bez znaczenia jest również ekologiczna idea domów drewnianych, które w żaden sposób nie wpływają negatywnie na otaczające nas środowisko i mają bardzo pozytywny wpływ na samopoczucie ludzi. Czas wykonania domów HEBAN jest bardzo krótki dzięki pełnej prefabrykacji elementów we własnej hali produkcyjnej. Jakość gwarantują także sprawne ekipy montażowe złożone z  doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Wokół trwałości drewnianych budynków narosło wiele mitów. Fakty są takie, że domy szkieletowe drewniane są równie trwałe jak budynki murowane. Świadczy o tym wiele domów o ponad stuletniej historii w Skandynawii oraz całej Europie.

Do budowy domów stosujemy wyłącznie materiały certyfikowane, ponieważ tylko takie gwarantują nam najwyższą jakość wykonania. Od lat HEBAN współpracuje z najlepszymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów. Elementy konstrukcyjne wykonujemy z certyfikowanego drewna szwedzkiego.