HEBAN Houses Sp. z o. o. Sp. k.

Skontaktuj się z nami! Kontakt
Skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą - napisz do nas.
Nasi handlowcy skontaktują się z Tobą możliwie szybko.

Przedmiotem projektu było przeprowadzenie i wdrożenie wyników badań przemysłowych z zakresu badań konstrukcji przegród zewnętrznych oraz systemu ich łączenia na potrzeby uruchomienia produkcji domów pasywnych w naszym przedsiębiorstwie. Projekt obejmował dwa etapy działania – badania przemysłowe oraz wdrożenie wyników badań do działalności komercyjnej przedsiębiorstwa Heban.
W ramach badań przemysłowych opracowano i przebadano struktury przegród zewnetrznych, stropu oraz dachu, według nowatorskiego rozwiązania (know – how) oraz sposób ich łączenia. Wszechstronne badania przemysłowe zostały wykonane na podstawie zawartej umowy z Instytutem SP SITAC, mającym siedzibę w Karlskronie w Szwecji. Jest to jednostka wyspecjalizowana w przeprowadzaniu badań dla przemysłu budowlanego. Reprezentuje m.in. Szwecję w Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych (EOTA) oraz Unii Europejskiej ds. Aprobat Technicznych w Budownictwie (UE-Atc).
W części wdrożeniowej projektu opracowaliśmy projekt budowlany domu pasywnego w oparciu o wyniki fazy badawczej i parametry przestrzenne oraz materiałowe opracowanych przegród zewnętrznych (ściany, dachy) i systemu łączenia ich ze sobą. Wdrożyliśmy również właściwą technologię wytwarzania w oparciu o dokumentację produkcyjną oraz rygorystyczny system kontroli produkcji.

Wszystkie informacje znajdą Państwo tutaj

Zobacz więcej nowości