HEBAN Houses Sp. z o. o. Sp. k.

Skontaktuj się z nami! Kontakt
Skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą - napisz do nas.
Nasi handlowcy skontaktują się z Tobą możliwie szybko.

Budujemy dla Ciebie

Początki działalności naszej firmy sięgają lat dwudziestych ubiegłego wieku. Już wtedy działalność tartaku parowego związana była z produkcją elementów konstrukcyjnych dla potrzeb budownictwa. Od 1996 roku firma działa pod nazwą „HEBAN” jako nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu półfabrykatów z drewna oraz prefabrykacji domów o konstrukcji drewnianej. Wybudowaliśmy już dziesiątki domów w kraju i za granicą m.in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Francji.

Marzysz o własnym domu?
Skontaktuj się z nami

Podnosimy jakość procesów i usług przez systematyczną modernizację wyposażenia technologicznego i odtwarzanie środków pracy oraz efektywność zarządzania zaawansowanymi technologiami. Umacniamy pozycję rynkową spełniając, a nawet wyprzedzając oczekiwania naszych klientów i skuteczne działając na rzecz wzrostu ich zadowolenia.

Budujemy domy na podstawie projektów Inwestorskich. Służymy także pomocą w wyborze projektu. Każdy wybrany przez Państwa projekt może być dostosowany i realizowany w technologii szkieletowej.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Od momentu podpisania umowy do oddania kluczy Inwestorowi mijają jedynie 3 miesiące! W naszych domach stosujemy tylko sprawdzone, certyfikowane materiały od renomowanych dostawców, ponieważ tylko takie zapewnią nam najwyższą jakość!.

Zapraszamy Państwa do naszej firmy. Pokażemy dwa domy ekspozycyjne, zapoznamy z energooszczędną i pasywną technologią budowy domów szkieletowych w standardzie HEBAN.

Oferta Realizacje Technologia Kontakt