HEBAN Houses Sp. z o. o. Sp. k.

Skontaktuj się z nami! Kontakt
Skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą - napisz do nas.
Nasi handlowcy skontaktują się z Tobą możliwie szybko.

Budujemy dla Ciebie

Początki działalności naszej firmy sięgają lat dwudziestych ubiegłego wieku. Już wtedy działalność tartaku parowego związana była z produkcją elementów konstrukcyjnych dla potrzeb budownictwa. Od 1996 roku firma działa pod nazwą „HEBAN” jako nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w wytwarzaniu półfabrykatów z drewna oraz prefabrykacji domów o konstrukcji drewnianej. Wybudowaliśmy już dziesiątki domów w kraju i za granicą m.in. w Danii, Szwecji, Norwegii, Francji.

Czytaj więcej

Kilka słów o nas

Osiągnęliśmy wysoki poziom technologiczny w branży dzięki ścisłej współpracy ze Szwedzkim Instytutem Aprobat Technicznych SP SITAC, co po weryfikacji zaowocowało uhonorowaniem producenta firmy HEBAN prestiżowym certyfikatem jakości CE przez Europejską Organizację ds. Oceny Technicznej EOTA.
Budujemy domy w całej Polsce i w Europie, na podstawie projektów własnych oraz inwestorskich, w oparciu o najwyższą jakość materiałów, jak i najwyższe standardy produkcji. Nie ma żadnych ograniczeń technologicznych, ponieważ każdy wybrany przez Państwa projekt może być dostosowany i realizowany w technologii szkieletowej.
Zapraszamy do firmy w Tucholi, gdzie pokażemy dwa domu ekspozycyjne, zapoznamy z energooszczędną technologią budowy domów oraz doradzimy w kluczowych kwestiach.

Oferta Realizacje Technologia Kontakt