HEBAN Houses Sp. z o. o. Sp. k.

Skontaktuj się z nami! Kontakt
Skontaktuj się z nami!

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą - napisz do nas.
Nasi handlowcy skontaktują się z Tobą możliwie szybko.

Domów wybudowanych w tradycyjnym stylu jest naprawdę wiele. Budowa takiego domu jest możliwa również w ekologicznym i energooszczędnym standardzie dzięki technologii szkieletowej prefabrykowanej. Drewniane domy szkieletowe są solidne, trwałe i eleganckie, oparte na sprawdzonej skandynawskiej technologii.

Budowa domu jednorodzinnego możliwa jest już w 3 miesiące. Dzieje się to za sprawą pełnej prefabrykacji elementów oraz doświadczonym i wykwalifikowanym monterom.

Domy budowane przez firmę HEBANenergooszczędne i ekologiczne – dają one duży komfort życia. Dzięki sprawdzonym metodom konstruowania, ekonomia z ekologią w pełni ze sobą współgrają. Stosowanie ciepłej płyty fundamentowej, energooszczędnych drewnianych okien z potrójną szybą oraz odpowiednie dobranie i wykonanie instalacji grzewczej, zagwarantować mogą ciepło i niskie koszty utrzymania domu.

Elementy konstrukcyjne domów szkieletowych są wykonywane z certyfikowanego szwedzkiego drewna, dzięki czemu mamy pewność, że wybudowany przez nas dom będzie trwały przez długie lata.

Budowa domu tradycyjnego w technologii szkieletowej odbywa się na podstawie gotowych projektów lub indywidualnych projektach stworzonych przez Inwestora wraz z architektem, dzięki czemu możliwe jest wybudowanie każdego projektu.

 

Zobacz więcej nowości